Mobil Uygulama Çözümleri

Mobil Uygulama Çözümleri

Global mobil pazarının hızla gelişen segmentlerinden biri olan mobil uygulamalar, mobil donanım üzerinde çalışan bir yazılım içerir ve mobil cihaz kullanıcıları için belirli görevleri yerine getirir. Mobil uygulamaların, navigasyondan iletişime, lokasyon bazlı oyunlardan diğer eğlence yazılımlarına kadar birçok fonksiyonu barındırması, toplumun ilgisini önemli derecede bu uygulamalara çeker hale getirmiştir.

Nexum tarafından hazırlanan uygulama ara yüzleri şirketlere ve müşterilerine, farklı cihazlardaki en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik iOS, Android, Windows 8 ve diğer mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduran Nexum, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım kabiliyetlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yarına Sakla Uygulaması

Allianz Yaşam ve Emeklilik Yarına Sakla uygulaması ile kullanıcılar tasarrufları ve vazgeçebildikleri harcamalarının gelecek hedeflerine etkisini görebiliyorlar. Böylece yapmaktan vazgeçtikleri harcamaların gelecek yaşantılarını nasıl etkilediği gösteriliyor. 

 

 

Akbank Windows 8 Uygulaması

Akbank Windows 8 Uygulaması ile tüm finansal bilgilere ve piyasa verilerine ulaşabilirsiniz. Güncel haber ve kampanyalardan haberdar olabilir, kredi hesaplama ve başvuru yapabilirsiniz. 

 

 

Kariyer.net: İş Ara Uygulaması

İş Ara uygulaması ile tek dokunuşla CV'nizi güncelleyebilir, dilediğiniz iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İlgi duyduğunuz iş ilanları ve şirketler ile ilgili takip listeleri oluşturabilirsiniz.

 

 

TRT PepeeTV Uygulaması

Basit ve rahat kullanılabilen arayüz tasarımıyla dikkat çeken TRT Pepee TV Uygulaması ile Pepee’nin bölümlerini dilediğiniz her an offline olarak bile izleyebilirsiniz. 

 

 

TRT Haber Uygulaması

TRT Haber uygulaması ile en güncel haberlere anında ulaşabilir, geniş paylaşım seçenekleri sayesinde dilediğiniz haberi başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Haberleri okurken, TRT Haber radyosunu canlı dinleyebilir, dilediğiniz şehrin hava durumuna uygulama içerisinden kolayca erişebilirsiniz.

 

 

Star TV Uygulaması

Benzersiz “sosyal televizyon” özelliğiyle, herhangi bir yayını seyrederken yayınla ilgili hashtagleri twitter entegrasyonu sayesinde uygulama içerisinden anında takip edebilir, yine uygulama içinden atacağınız Tweetlerle hem Star TV seyredip hem de sohbete katılabilirsiniz.

 

 

Ntv Hava Durumu Uygulaması

NTV Hava Durumu 

NTV Hava Durumu Uygulaması ile havanın sizi şaşırtmasına izin vermeyin. Dilediğiniz şehrin hava durumu detaylarını her an inceleyebilir, Twitter stream özelliği sayesinde bekleme modundayken tweet akışınızı görebilirsiniz. 

 

 

Eti Form iPhone Uygulaması

Özellikle hanımları sevindireceğini düşündüğümüz Eti Form Uygulamamızı ile günlük aldığınız ve harcadığınız kalorileri görebilecek, her an formda ve sağlıklı yaşamanın keyfine varacaksınız.

 

 

TRT Mobil 

Dizi heyecanını cebinize taşıyan TRT Mobil Uygulamamız ile tüm TRT programlarını cepten canlı takip etmekle kalmayacak, dünyada ilk defa mobil cihazlarda o anki yayını kaydederek dilediğiniz zaman izleme imkanı bulacaksınız.

 

 

Nexum'dan Haberler

Tüm Haberler
NOVEMBER
1

Yeni yüzü ile Mars Media yayında!

Impleon ile yenilenen Mars Media, canlı tasarımı ve güçlü alt yapısı ile karşınızda.

Devamını Oku »

Nexum Boğaziçi Facebook'ta!