Microsoft SharePoint Çözümleri

Microsoft SharePoint Çözümleri

Microsoft SharePoint

Şirketlerin intranet, extranet ve internet portal ihtiyaçlarının yanında, kurumsal bilgi havuzunu efektif kullanabilmesi ve yönetebilmesi hem maliyeti yüksek hem de zaman alan çalışmalardır. Microsoft SharePoint, portal alt yapısı ile tüm kurumsal iş akışlarının elektronik ortama taşınabildiği, doküman yönetim sistemine sahip, diğer uygulamalarla entegre olabilen ve tüm bunları ölçeklenebilir ve güvenilir bir altyapı ile sağlayan bir platformdur. Ayrıca SharePoint, şirketlerin dijital pazarlama alanında öne çıkmalarını sağlayacak şık ara yüzleri sayesinde web site altyapısı olarak da sıkça kullanılmaktadır.

Crewrest

Crewrest

Türk Hava Yolları kabin ekibinin birbirleriyle iletişimini güçlendirmek ve sosyal bilgi paylaşımında bulunmalarını sağlamak  amacıyla bir sosyal paylaşım platformu geliştirildi. Yaklaşık 6.000 kullanıcının, dünyanın çeşitli yerlerinde gittikleri şehirler hakkında yorumlarını paylaşabildikleri bu proje,  Microsoft Sharepoint 2010 ve .Net teknolojileri kullanılarak hazırlandı. 

 

 

Enerjisa Web Sitesi

Enerjisa Web Sitesi

SharePoint’in tasarım anlamında kısıtlı yapısından çok uzak, creative özelliklerin belirgin olarak kullanılarak hazırlandığı Enerjisa websitesi müşterilerine bilgi ve online hizmet imkanı sunuyor. 

 

 

Turkcell Akademi Web Sitesi

Turkcell Akademi Web Sitesi

Turkcell grubu altında çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimlerin yer aldığı websitesi SharePoint üzerinde geliştirildi. Üye girişi ile çalışanlar eğitimleri görüntüleyebiliyor, uzaktan katılım sağlayabiliyorlar.

 

 

Enerjisa Websitesi

Tübisad Websitesi - B2B

SharePoint üzerinde geliştirilen TÜBİSAD websitesi aynı zamanda üyelik işlemlerinin yapıldığı, duyuruların ve üyelik aidatlarının takip edilebildiği bir B2B projesi olma özelliği de taşımakta. 

 

 

Microsoft SharePoint’in sağladığı avantajlar;

  • Şirket çalışanları için bilgi merkezi sunma ve birlikte çalışma ortamı sağlama
  • Gelişmiş arama özelliğiyle bilgiye hızlı ve kolay ulaşım
  • Web içerik yönetimi sayesinde yönetilebilir internet siteleri sağlayabilme
  • Microsoft Office ailesi ile tam entegre bir çalışma alt yapısı sağlayabilme
  • Raporlama uygulamaları ile kurumsal verinin işlenebilmesi ve son kullanıcıya sunulabilmesi
  • Kayıt yönetimi ve dijital imza ile resmi evrak yönetimi yapabilme
  • İş akışları ve kayıt yönetimine bağlanabilen merkezi doküman yönetimi yapabilme
  • İş ortakları ve bayiler gibi şirket dışı noktalar ile tek bir ara yüzden haberleşme

Nexum, çok çeşitli yazılım platformlarında deneyimli geniş yazılım ekibi, ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edip şirketlere en uygun çözümü sunma konusunda deneyimli iş analistleri ve proje yöneticilerinin yanı sıra sahip olduğu interaktif ajansı ile SharePoint projelerinde de müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmeti sağlamaktadır.

Nexum'dan Haberler

Tüm Haberler
NOVEMBER
25

Nexum SharePoint Zirvesi’ne Altın Sponsor

Nexum, 6-7 Aralık 2011 tarihlerinde swissotel’de düzenlenecek Sharepoint Summit İstanbul'a Altın Sponsor olarak katılıyor.

Devamını Oku »

Nexum Boğaziçi Facebook'ta!