Impleon Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi

Impleon Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi

Impleon Nexum’un 2000 yılından bu yana yapmış olduğu yüzlerce CMS’den elde ettiği tecrübeler sonucu geliştirdiği kurumsal web içerik yönetim sistemidir.

Halihazırda uluslararası ölçekte konumlandırılmış olan Bosch Siemens Ev Aletleri’nin 40 ülkede 130’dan fazla web sitesinin de içinde bulunduğu büyük bir eko sistemin kalbinde yatan bu uygulama altyapısı, 36 farklı dilde uluslararası yayın yapan TRT Dış Yayınlar web sitelerinin yönetiminde de kullanılmaktadır.

 

Öne çıkan özellikleri:

  • Tek noktadan birçok farklı dildeki içeriğin sorunsuzca yönetimini sağlayan bu yapı; güvenlik, performans ve arama motoru optimizasyonu alanlarında da üst seviyede bir teknoloji altyapısı ile desteklenmektedir.
  • Diğer sistemlerle kolayca entegre edilebilen Impleon, birden fazla domaini üzerinde bulundurmasının yanı sıra tek bir kurumsal web içerik yönetimi sistemi üzerinde firmanıza ait bütün web portallerini yönetebilmenize olanak sağlar. Bu portaller web siteleriniz, mikro siteleriniz gibi farklı web varlıklarınız olabilir.
  • Responsive özelliği sayesinde web ve mobil cihazlarınız için farklı interaksiyonlarda cihaz spesifik çalışır.
  • Sayfalar üzerindeki içerik yerleşiminin kolayca değiştirilmesine olanak veren widget mantığı ile sürükleyip bırakarak tasarım üzerinde hızlı değişiklikler yaparak aynı altyapı üzerinde farklı görünümde sayfalar elde etmeniz mümkün olur.
  • Kullanıcı kolaylığının ön planda tutulduğu yönetici paneli sayesinde kullanıcılar diledikleri gibi foto ve video galeriler oluşturabilir, fotoğraflar üzerinde boyutlandırma ve editleme işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunların farklı cihazlar ya da ekran boyutlarında ki öngörünümlerini elde edebilir.
  • Impleon web siteleriniz üzerinde kampanya yönetimine olanak verir. Gelişmiş SEO uyumluluğu, Analytics ve sosyal medya entegrasyonu sayesinde sizi web dünyasında rakiplerinizden kolayca bir adım öne çıkarmayı başarır.

*Daha fazla özellik ve demo için lütfen satış ekibimizden randevu talep ediniz.

Nexum'dan Haberler

Tüm Haberler
NOVEMBER
1

Yeni yüzü ile Mars Media yayında!

Impleon ile yenilenen Mars Media, canlı tasarımı ve güçlü alt yapısı ile karşınızda.

Devamını Oku »

Nexum Boğaziçi Facebook'ta!