Hakkımızda

"Nexum: Teknoloji ve yaratıcılığın optimum buluşması."

Hakkımızda

Türkiye’de yazılım ihracatı yapan ilk 10 şirket arasında yer alan Nexum; 2000 yılından bu yana bünyesinde bulundurduğu Nexum Boğaziçi ve Nexum Creative markaları ile yazılım, danışmanlık ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir.

Yazılım ve danışmanlık çözümleri için konumlandırılan Nexum Boğaziçi markası, 2000 yılından bu yana sektöründe öncü şirketlere hizmet vermektedir. İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), E-ticaret uygulamaları, B2B portalları, web analiz danışmanlığı konularında uzmanlığa sahip olan Nexum Boğaziçi, aynı zamanda sektörlere özel dikey iş çözümleri de geliştirmektedir. Ulusal ve uluslararası piyasalarda rekabet gücü yakalamak isteyen orta ve büyük ölçekli şirketlerin tercih ettiği marka, özellikle yazılım hizmetlerinde yurtdışı projelerde aktif rol oynamaktadır. Nexum Boğaziçi aynı zamanda “Deloitte Fast 50” ve Interpro “Bilişim 500” araştırmalarında yer alan Türkiye’nin en hızlı büyüyen bilişim şirketlerinden biridir.

Bir diğer Nexum markası olan Nexum Creative, Türkiye’nin ilk uluslararası interaktif ajansı olarak web tasarım ve uygulama, mobil site tasarım ve uygulama, advergame, kampanya fikir, tasarım ve uygulama, web pazarlama, e-mail pazarlama, içerik hazırlama ve yönetimi, sosyal medya yönetimi, jenerik film, 2D ve 3D animasyon ve web prodüksiyon alanlarında hizmet vermektedir. “Interactive Media Awards” (IMA) gibi çeşitli uluslararası pazarlama ödüllerine sahip olan Nexum Creative, farklı sektörlerdeki birçok büyük firma ve markalara uzun soluklu projeler geliştirmektedir.

 

Stratejimiz

Misyonumuz; yazılım, danışmanlık ve dijital pazarlama alanındaki tecrübelerimizin ve iş bilgi birikimimizin oluşturduğu sinerji ile teknoloji ve yaratıcılığın her daim bir arada olduğu...

Devamını Oku »

İş Ortaklarımız

Nexum Boğaziçi, kapsamlı proje deneyimine sahip profesyonel ekibi ile Microsoft iş ortağıdır. Geniş yelpazeli Microsoft ürünleri Nexum ekibi tarafından, müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre...

Devamını Oku »

Nexum'dan Haberler

Tüm Haberler
NOVEMBER
17

Nexum bir kez daha Deloitte Fast50 şirketleri arasında!

Nexum, Deloitte Teknoloji Fast50 2011 Programı’nda Türkiye’nin en hızlı büyüyen kuruluşları arasına girdi....

Devamını Oku »

Nexum Boğaziçi Facebook'ta!